Jak grać w Mortal Kombat na konsoli

Poradnik dodany przez: StefcioGames
17027 0

Mortal Kombat i poradnik nie tylko dla początkujących konsolowców. Jeżeli nawet już wcześniej grałeś w tą serię albo dopiero zaczynasz akcje z Mortal Kombat na konsolę PS3 lub Xbox 360 to zobacz jak to wygląda, Oczywiście tym, którzy w tą grę grają na pececie też polecam ten poradnik. 

Jakieś tam błędy pewnie w filmie się wkradły ale generalnie dużo fajnych informacji poznacie. A sama gra to kwestia oceny. Jak dla mnie jest to super pozycja wśród różnych bijatyk i jest wiele możliwości jeżeli chodzi o uderzenia i kompilacje ciosów. Aby szybciej poznać to co najlepsze, dobrze jest zobaczyć wstępnie co i jak siedzi w Mortal Kombat. Jak grać i jakie rzeczy oraz jakie uderzenia stosować to jedno z zagadnień jakie będzie poruszone w tym filmie. 

A jeżeli chodzi o platformę to macie Mortal Kombat na konsolę Xbox 360, na konsolę PS3 i na peceta. Więc nie ma znaczenia kto jaki ma sprzęt i każdy może sprawdzić tą grę. A przyciski w Mortal Kombat też tutaj poznacie i zobaczycie różnice pomiędzy postaciami.

Do poradnika Jak grać w Mortal Kombat na konsoli przypisano następujące tagi:

gry konsolowe mortal kombat poradnik mortal kombat jak grać mortal kombat na konsole ps3 mortal kombat xbox 360 przyciski mortal kombat

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w Mortal Kombat na konsoli skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...