Jak grać w Minecraft PE multiplayer bez internetu

Poradnik dodany przez: Pyrka7088
76406 5

Co będzie niezbędne do grania w Minecraft PE w wersji multiplayer ale bez dostępu do internetu? Czy to w ogóle możliwe? Czy na przerwie albo na okienku w szkole bez komputerów i bez nawet sieci Wi-Fi można zapykać sobie z kumplem w Minecraft multiplayer? Okazuje się, że tak i wcale nie jest to takie trudne w wykonaniu. Trochę technologii a raczej jej wykorzystanie pozwala na granie w minecraft multiplayer bez internetu (no bez internetu to chodzi tutaj o internet stacjonarny i sieć Wi-Fi)

No dobra, to jak to wszystko niby ma działać i gdzie tkwi sekret, który pozwala na grę w Minecrafta ze znajomym w warunkach "bez internetowych"? Po pierwsze zacznijmy od tego, że musisz sprawdzić czy twój telefon posiada Hotspot Wi-Fi. A sprawdzisz to tutaj:
http://www.mgsm.pl/pl/

Po drugie Ty i Twój kumpel albo i większa paczka znajomych musicie zainstalować sobie w komórkach Minecraft Pocket Edition. Tylko pamiętajcie aby każdy miał tą samą wersję. Minecraft Pocket Edition ściągniecie z linku podanego w składniach.

Reszta to już tylko kwestia zastosowania się do kroków podanych w poradniku

Składniki:

  • Pobierz Minecraft Pocket Edition:
  • http://goo.gl/DS3ZVf (Mediafire)

Do poradnika Jak grać w Minecraft PE multiplayer bez internetu przypisano następujące tagi:

minecraft minecraft pocket edition minecraft pe minecraft multiplayer minecraft multiplayer bez internetu gra w minecrafta ze znajomym

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w Minecraft PE multiplayer bez internetu skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...