Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #9

Poradnik dodany przez: 90MichalKO
10800 0

Gry komputerowe wciągają nie tylko młodszych, ale i starszych. Gry komputerowe nie pytają o wiek, wystarczy odpalić i jeśli Cię wciągnie, to już na amen. Sprzyjają temu także popisy producentów, grafików, a także wielu innych osób odpowiedzialnych za wygląd i grywalność.

Dlatego dzisiaj pokażę Wam ciekawostki z GTA 5. Świat tej gry jest tak rozbudowany, że możemy odszukać tam wiele elementów, które poświęcone są czyjejś pamięci, wspominają pewne kultowe filmy, czy ukazują na szkielet dinozaura.

Dodatkowo w GTA 5 poboczne misje stanowią bardzo ciekawą alternatywę dla głównego nurtu naszej rozgrywki. Misje dodatkowe w GTA V mogą także pomóc nam odkryć nowe historie postaci w grze.

Zapraszam na facebooka, więcej materiałów, zapowiedzi i różne informacje z życia kanału :) http://www.facebook.com/vinifive Chcesz mnie zasponsorować? Trwa to pół minuty i nic Cię to nie kosztuję :) http://bit.ly/1jK2X13 Rejestrujesz się (podajesz login, hasło i maila) i dalej grasz lub nie :) Dzięki za uwagę :)

Do poradnika Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #9 przypisano następujące tagi:

gry komputerowe ciekawostki gta 5 ciekawe miejsca w gta 5 gta 5 poboczne misje gta v dodatkowe misje misje dodatkowe w gta 5

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #9 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...