Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #6

Poradnik dodany przez: 90MichalKO
12456 0

Siemanko!

Dzisiaj gry komputerowe swoimi efektami po prostu zachwycają. Dodatkowo ciekawostki, które umieszczają w nich ich twórcy niekiedy zapierają dech w piersiach. Z tego powodu dzisiaj chciałbym Wam pokazać Ciekawe miejsca w GTA V.

A uwierzcie mi, że ukrytych miejsc na mapie w GTA V jest na prawdę mnóstwo. Spora część z nich wymaga dojścia, bądź dojechania jakimś pojazdem specjalnym.

Ciekawostki GTA 5, to między innymi sceny z filmów, czy elementy poświęcone różnym postaciom. Są także ukryte miejsca na mapie w GTA 5. W niektórych możemy znaleźć na przykład szkielet dinozaura.

GTA V i dodatki jakie nam serwuje to po prostu mistrzostwo. Oprócz scenariusza gry mamy mnóstwo ciekawych lokalizacji. GTA 5 to gra stworzona starannie i na wysokim poziomie, dzięki czemu wszystkie lokacje, które odkrywamy przyprawią nas co najmniej o zdziwienie.

Odcinek Ciekawostki GTA 5 #6 ma parę błędów które zauważyłem bardzo późno i nie wiem w którym momencie tworzenia wystąpiły. m.in znikająca kamera oraz obraz w niektórych momentach. Za utrudnienia przepraszam i myślę. że nie wpłynie to na ocenę odcinka. Jakość udało się trochę poprawić po zmianie ustawień renderowania w Sony Vegas :D Zapraszam na facebooka, więcej materiałów, zapowiedzi i różne informacje z życia kanału :) http://www.facebook.com/vinifive Chcesz mnie zasponsorować? Trwa to pół minuty i nic Cię to nie kosztuję :) http://bit.ly/1jK2X13 Rejestrujesz się (podajesz login, hasło i maila) i dalej grasz lub nie :) Dzięki za uwagę :)

Do poradnika Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #6 przypisano następujące tagi:

gry komputerowe ciekawostki gta 5 ciekawe miejsca w gta v ciekawe lokalizacje gta 5 ukryte miejsca na mapie w gta 5 gta v dodatki

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #6 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...