Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #20

Poradnik dodany przez: 90MichalKO
9913 0

GTA 5 to gra konsolowa wyprodukowana przez Rockstar Games i jest to kolejna już jedenasta część popularnej gry Grand Theft Auto. Dzięki swojej wysokiej jakości graficznej gra zachwyciła nie jednego gracza. Gra skupia się na przestępczości w USA. GTA 5 została ogłoszona grą roku na trzech portalach i otrzymała nagrodę Golden Joystick w kategorii "Gra roku" Każdy kto chociaż raz grał w tą grę wie, że na mapie jest mnóstwo ukrytych ciekawostek i niespodzianek w gta W tym kolejnym poradniku poznacie kilka ciekawostek z gta 5, a także dowiecie się gdzie można znaleźć ukryte niespodzianki. Zapraszam do oglądania mojej serii poradników do tej gry, które na pewno ułatwią poruszanie się po wirtualnym świecie oraz zapewnią serię dodatkowych wrażeń poza standardowym scenariuszem.

 

Zapraszam na facebooka: http://www.facebook.com/vinifive

Chcesz mnie zasponsorować? Trwa to pół minuty i nic Cię to nie kosztuję :) http://bit.ly/1jK2X13 Rejestrujesz się (podajesz login, hasło i maila) i dalej grasz lub nie :) Dzięki za uwagę :)

Do poradnika Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #20 przypisano następujące tagi:

gry konsolowe ciekawostki gta 5 easter eggs w grach kilka ciekawostek z gta 5 niespodzianki w gta ukryte niespodzianki w gta 5

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #20 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...