Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #18

Poradnik dodany przez: 90MichalKO
8686 0

Witajcie! Na pewno każdy fan gier konsolowych słyszał o Grand Theft Auto. Dziś zajmiemy się GTA V. Jest to jedenasta i najnowsza część tej kultowej gry. Fenomenalna gra, która podbiła serca milionów graczy na całym świecie, a to dzięki fantastycznej fabule i realistycznej grafice. Została wydana na konsole PlayStation 3 i Xbox 360. Ta gra posiada mnóstwo ciekawostek oraz wiele ukrytych rzeczy. GTA V posiada mnóstwo map do wyboru, a dziś zajmiemy się mapą Easter eggs. Dowiemy się co ciekawego można znaleźć na mapie GTA. Na mapie są ukryte różnego rodzaju pojazdy i bronie, które możemy wykorzystać podczas grania, a także wiele wiele więcej. Wystarczy troszkę poszukać :).

Zapraszam na facebooka, więcej materiałów, zapowiedzi i różne informacje z życia kanału :) http://www.facebook.com/vinifive Chcesz mnie zasponsorować? Trwa to pół minuty i nic Cię to nie kosztuje, a mi bardzo, ale to bardzo pomaga :) http://bit.ly/1jK2X13 Rejestrujesz się (podajesz login, hasło i maila) i dalej grasz lub nie :) Dzięki za uwagę :)

Do poradnika Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #18 przypisano następujące tagi:

gry konsolowe gta v ciekawostki ciekawostki gta easter eggs gta ukryte rzeczy w gta co ciekawego znaleźć można na mapie gta

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #18 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...