Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #17

Poradnik dodany przez: 90MichalKO
8382 0

Gry komputerowe mają swoich zwolenników jak i przeciwników. Nie ważne czy jesteśmy starszymi i poważnymi Panami, czy może młodzieniaszkami, zawsze najdzie się tytuł, który nas wciągnie bez reszty. Jednym z hitów jest GTA 5.

Ciekawostki w GTA V, które Wam pokażę mogą niejednokrotnie zapierać dech w piersiach. Ciekawe miejsca w GTA , to po prostu coś niesamowitego. Rockstar stanął na wysokości zadanie i przygotował bardzo dużo easter eggs w GTA.

Możemy znaleźć ufo w GTA 5, czy ukryte miejsca. GTA 5 jest tak rozbudowane, że po prostu nie da się przy nim nudzić.

Z lekka przeziębienie łapie i w niektórych momentach mam przytkany głos, mówię przez nos itp :( Kuruję się :D Mikrofon Behringer C1-U, na razie szukam dobrych ustawień mikrofonu, więc dźwięk póki co wydaję mi się być dziwny (albo to kwestia przyzwyczajenia) :D Zapraszam na facebooka, więcej materiałów, zapowiedzi i różne informacje z życia kanału :) http://www.facebook.com/vinifive Chcesz mnie zasponsorować? Trwa to pół minuty i nic Cię to nie kosztuję :) http://bit.ly/1jK2X13 Rejestrujesz się (podajesz login, hasło i maila) i dalej grasz lub nie :) Dzięki za uwagę :)

Do poradnika Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #17 przypisano następujące tagi:

gry komputerowe ciekawe miejsca w gta ciekawostki gta ukryte miejsca w gta 5 easter eggs gta ufo gta 5

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #17 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...