Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #12

Poradnik dodany przez: 90MichalKO
10293 0

Gry komputerowe potrafią wciągnąć nas bez reszty, nie ważne, czy jesteśmy starzy, czy młodzi, czy aktualnie chorujemy, czy może cieszymy się zdrowiem, kiedy znajdziemy odpowiedni tytuł to już przepadliśmy. Gra komputerowa nas pochłonęła w całości. Uciekają nam godziny, a czasami nawet dni. Producenci z premedytacją umieszczają ciekawe miejsca. W GTA 5 jest podobnie. Mamy tyle wątków pobocznych, że oprócz zwyczajnej rozgrywki mamy mnóstwo scenariuszy pobocznych. Poradniki do GTA 5 są różne, ale ja w swoim odwiedzam ciekawe miejsca w GTA 5 oraz wiele więcej. Pokażę Wam także różne triki w GTA 5. Oczywiście nie może zabraknąć easter eggs w GTA 5, to też zobaczymy :). Mój poradnik to będzie jednocześnie GTA V gameplay :).

Mam chore gardło i myślałem, że nie uda mi się tego odcinka nagrać. Mimo czasami przytkanego głosu i wielu cięć, mam nadzieję że odcinek wam się spodobał jak każdy :D.

Zapraszam na facebooka, więcej materiałów, zapowiedzi i różne informacje z życia kanału :) http://www.facebook.com/vinifive Chcesz mnie zasponsorować? Trwa to pół minuty i nic Cię to nie kosztuję :) http://bit.ly/1jK2X13 Rejestrujesz się (podajesz login, hasło i maila) i dalej grasz lub nie :) Dzięki za uwagę :) Muzyka: xKore ft. Zoe & Naomi - Need You

Do poradnika Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #12 przypisano następujące tagi:

gry komputerowe ciekawe miejsca w gta 5 gta v gameplay poradniki do gta 5 triki w gta 5 easter eggs w gta 5

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #12 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...