Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #11

Poradnik dodany przez: 90MichalKO
10303 0

Gry komputerowe wciągają jak nic innego. Znajdzie się taki tytuł, który nas wciągnie i będzie po prostu po nas. Oddamy się tej grze komputerowej bez reszty. Jedną z najlepszych produkcji ostatnich miesięcy jest GTA 5. Tajemnice jakie producenci zawarli w tej grze komputerowej po prostu zapierają dech w piersiach. W żadnej innej produkcji nie zawierają się takie ciekawostki. GTA 5, to tytuł, po który zdecydowanie trzeba sięgnąć. Ukryte rzeczy w GTA 5 na prawdę robią wrażenie. Nie są to byle obrazki, tylko przemyślane i zrobione z głową ciekawostki. GTA 5 serwuje swoim graczom rozrywkę na długie godziny i nie chodzi mi tutaj o tradycyjny scenariusz, tylko o wątki poboczne. Dodatki na mapie GTA 5 nie są widoczne na pierwszy rzut oka. Niektórych należy odrobinę poszukać, ale zaręczam, że warto :). Musicie koniecznie odwiedzić ciekawe lokalizacje w GTA 5, gra nabierze dzięki temu dodatkowego smaczku.

Proszę was o wysyłanie ciekawostek na PW :) Zapraszam na facebooka, więcej materiałów, zapowiedzi i różne informacje z życia kanału :) http://www.facebook.com/vinifive Chcesz mnie zasponsorować? Trwa to pół minuty i nic Cię to nie kosztuję :) http://bit.ly/1jK2X13 Rejestrujesz się (podajesz login, hasło i maila) i dalej grasz lub nie :) Dzięki za uwagę :)

Do poradnika Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #11 przypisano następujące tagi:

gry komputerowe ciekawostki gta 5 ukryte rzeczy w gta 5 gta 5 tajemnice dodatki na mapie gta 5 ciekawe lokalizacje w gta 5

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w GTA 5 - Ciekawostki #11 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...