Jak grać w FIFA 18 - 3 ustawienia poprawiające grę

Poradnik dodany przez: marcjano
23141 0

Gry konsolowe to popularny sposób spędzania czasu dla wielu z nas. Do najlepszych gier tego typu należy od wielu lat stworzona przez EA Sports gra sportowa FIFA, podejmująca tematykę piłki nożnej. FIFA 18 to już dwudziesta piąta odsłona tej gry należącej do ścisłej czołówki najlepszych gier na PC oraz gier dla dwóch osób. W powyższym filmie prezentuję, jak grać w FIFA 18 z ustawieniami, które mogą w znaczący sposób wpłynąć na nasze wyniki. Zwracam też uwagę na rzeczy, które na samym początku mogą wydawać się mniej istotne, a jednak pozwalają na rozgrywki zapewniające sukces obranej strategii.
Pierwszą kwestią, jaką omawiam w tym odcinku, jest wybór kamery zarówno do gry jednoosobowej, jak i wieloosobowej. W tym temacie niewiele się zmieniło od poprzedniej odsłony i w FIFA 2018najlepszą z kamer jest kamera telewizyjna 3, która daje szeroki obraz widzenia – bezcenny podczas konstruowania ataków, jak i obrony. Warto też zmienić jej ustawienia na własne, wybrać wysokość kamery na 18 punktów, a zoom ustawić na 4 punkty, pozwalające na widzenie wszystkiego pod jak najszerszym kątem na boisku.
Drugą istotną kwestią w FIFA 2018 pozwalającą na osiąganie najlepszych wyników jest zmiana ustawić wyświetlania loginu na imię zawodnika. Dzięki temu znacznie szybciej jesteśmy w stanie rozpoznać zawodnika na boisku, co umożliwia przyspieszenie podejmowania decyzji i konstruowania efektywnych ataków oraz obrony. Warto wiedzieć w okamgnieniu, kto prowadzi piłkę.
Ostatnią kwestią poruszaną w filmie jest ustawienie pada oraz jego wspomagań. Konieczne jest ustawienie automatycznego przełączania zawodników na wysokie piłki lub ręczne. Warto też rozważyć ustawienia zachowania naszego zawodnika: automatyczną, częściową lub ręczną. Sugeruję też pozostawienie kolejnych ustawień według wskazań w filmie. Są to może detale, które jednak decydują często o ostatecznym wyniku.

Facebook: http://www.facebook.com/Paatrick1 

Do poradnika Jak grać w FIFA 18 - 3 ustawienia poprawiające grę przypisano następujące tagi:

gry konsolowe najlepsze gry gry dla dwóch osób fifa 18 fifa 2018 najlepsze gry na pc

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w FIFA 18 - 3 ustawienia poprawiające grę skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...