Jak grać w FIFA 17 - wytyczne

Poradnik dodany przez: marcjano
10030 0

Jak grać w FIFA 17? To pytanie zadają sobie często początkujący gracze, którzy nie są z serią FIFA od początku. Wiadomo, w każdej nowej wersji tej gry są wprowadzane nowe rzeczy, więc jak ktoś ma styczność z tą pozycją od najnowszej wersji to naprawdę idzie się pogubić. Gole nie wchodzą, ciągle tracimy piłkę, nie wiemy jak ustawić drużynę i generalnie brakuje nam ogłady w tym co robimy. Ale właśnie po to są poradniki FIFA 17. Dzięki nim wszystko staje się jaśniejsze a przede wszystkim okazuje się, że to wcale nie jest takie trudne i wreszcie mamy przyjemność z gry.

A w tym poradniku FIFA 17 będzie o czymś takim jak wytyczne piłkarzy. Dowiecie się o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego warto używać i zmieniać ustawienia tej opcji. Naturalnie nie każdy musi i chce korzystać z pełnej gamy możliwości jakie daje ta gra, gdyż jeśli chcemy sobie po prostu pograć sami albo z kimś, to nie musimy od razu znać wszystkich sztuczek. Liczy się zabawa. No chyba, że gramy z kimś doświadczonym, no to wtedy będzie trzeba zniwelować przewagę za pomocą nauki nowych rzeczy i zagrań.

Jeśli seria się podoba to subskrybuj mój kanał:

http://bit.ly/SubskrypcjaPaatrick1

Zapraszam na swoje Social Media:

Twitch: http://www.twitch.tv/paatrickone

Mój Facebook: http://www.facebook.com/Paatrick1

Prowadzę też Snapchat: dpaatrick1d

A teraz Moi Partnerzy:   FVPA Polska http://www.fvpa.pl (http://fvpa.pl/board - forum) - Oficjalne polskie rozgrywki fifa virtual pro, prężnie działające od 2012 roku, do którego możesz już dziś dołączyć

Muzyka: Ahrix – Nova Spotify: https://open.spotify.com/artist/0kXCdaJ7C5MD27jXxzvHsa 

Do poradnika Jak grać w FIFA 17 - wytyczne przypisano następujące tagi:

gry konsolowe jak grać w fifa 17 poradniki fifa 17 wytyczne piłkarzy turniej fifa jak ustawić własną taktykę w fifa 17

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w FIFA 17 - wytyczne skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...