Jak grać w FIFA 15 - Rzut wolny z krzyżaka

Poradnik dodany przez: Makabros
11811 0

Gry konsolowe towarzyszą nam od dawna. Jak już raz kupimy konsolę, czy zainstalujemy grę na komputerze, to już nigdy się od grania nie uwolnimy :). Nawet jako dorośli ludzie będziecie zasiadać przy Waszych komputerach, czy laptopach i włączać nowe produkcje :).

Dlatego dzisiaj chciałem zaprezentować Wam poradnik FIFA 15, w którym pokażę Wam jak wykonywać rzuty wolne w FIFA 15. Pewnie pomyślicie, że to nic trudnego. Wystarczy wycelować, wcisnąć klawisz i jest. Strzał pada, czasami wpadnie, czasami nie. Ot proste i logiczne. Widzicie, jest sposób na nietypowe strzelanie rzutów wolnych w FIFA 15. Ten stały fragment gry możemy rozegrać na kilka sposobów, ale skupmy się na strzale. Mianowicie wykonamy nasz rzut wolny z krzyżaka. Brzmi ciekawie? A pewnie, że tak. A jak ciekawie wygląda podczas gry :). Sama piłkarska rozkosz przy wykonywaniu rzutu wolnego z krzyżaka :).

Przy tak wykonanym rzucie wolnym w FIFA 15 bramkarz przeciwnej drużyny nie będzie wiedział jak ma zareagować i w którą stronę się rzucić. Po prostu totalnie go zmylimy :).

Dlatego, jeśli chcecie podnieść swojego skilla to zobaczcie jak wykonywać rzuty wole w FIFA 15.

Do poradnika Jak grać w FIFA 15 - Rzut wolny z krzyżaka przypisano następujące tagi:

gry konsolowe poradniki fifa 15 rzuty wolne w fifa 15 rzut wolny z krzyżaka fifa 15 rzuty wolne jak wykonywać rzuty wolne w fifa 15

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać w FIFA 15 - Rzut wolny z krzyżaka skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...