Jak grać pod koszem - NBA 2K16

Poradnik dodany przez: 456honker
12924 0

Witaj ! Jestem Keepthebeat, i na moim kanale, znajdziesz znajdziesz poradniki nba 2k16, które pomogą Ci wykonywać podstawowe ruchy gry podkoszowej. Dzięki moim filmom, gra pod koszem w tej niezwykle popularnej grze konsolowej, nie będzie stanowiła dla Ciebie najmniejszego problemu, ba, staniesz się jednym z najlepszych graczy ! Koleżanki będą pełne podziwu, a koledzy z zazdrością będa Cię pytali jak to robić :-). Ten tutorial nba 2k16 całkowicie odmieni Twoje dotychczasowe życie. Po obejrzeniu moich filmów nba 2k16 nie będzie miała już przed Toba żadnych, najmniejszych nawet tajemnic, a sterowanie w nba 2k16, będzie dla Ciebie tak banalna czynnością, że będziesz mógł ją wykonywać prawie z zamkniętymi oczami ;-)
Mój kanał, to najlepsze w naszym kraju, miejsce poświęcone nowościom w grze nba 2k16, dlatego jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcam Cię do jego subskrybowania. W ten sposób będziesz stale powiadamiany o nowych filmach poświęconej tej tematyce, które tutaj zamieszczę.
Ponadto, zachęcam także do śledzenia konta na facebook'u profilu na allegro, twitcha, twittera, oraz steamu. Dzięki temu, będziesz na bieżąco ze wszystkimi nowościami jakie się tylko pojawią !
Jeśli gry konsolowe to Twoja pasja, a jedną z nich jest nba 2k16 nie może Cię także zabrakną na grupie nba 2k na steamie (PC), do której link znajdziesz poniżej:
http: // steamcommunity. com /groups /NBA2kPolska
Dziękuję za uwagę i mam nadzieję, że do usłyszenia w moim następnym, pełnym nowości filmie, w którym dowiesz się wielu ciekawych rzeczy, o których nie wiedza Twoi rówieśnicy !

Najlepsze miejsce w Polsce poświęcone nowościom w grze NBA 2k16: https://www.facebook.com/keepthebeat88/

MAGICZNY SPOSÓB NA NATYCHMIASTOWE MT: http://bit.ly/1qLEpNz

Twitch: http://www.twitch.tv/keepthebeat88

Facebook: https://www.facebook.com/keepthebeat88/

Twitter: https://twitter.com/keepthebeat88

DODAJ MNIE NA STEAMIE, LINK DO KONTA: http://steamcommunity.com/profiles/76561198180168185

Dołącz do grupy NBA 2k Polska na steamie (PC): http://steamcommunity.com/groups/NBA2kPolska

Do poradnika Jak grać pod koszem - NBA 2K16 przypisano następujące tagi:

gry konsolowe nba 2k16 gra pod koszem poradniki nba 2k16 tutorial nba 2k16 sterowanie w nba 2k16

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać pod koszem - NBA 2K16 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...