Jak grać na telefonie w gry z Commodore 64

Poradnik dodany przez: Fregata
16902 0

Siemanko!

Witajcie w moim kolejnym filmiku, tym razem poświęconym jednemu z wiodących systemów, które możemy znaleźć na naszych komórkach lub jak ktoś jest bardziej nowoczesny, smartfonach.

Jak wiemy jest kilka wiodących systemów na rynku, ale prym wiodą dwa z nich. Android i iOS. Oba mają swoje zalety, ale posiadają także wady. Ja ze swojej strony wolę jednak ten pierwszy, broń Boże nie jest to żadna sugestia z mojej strony, po prostu uważam, że zwyczajny użytkownik może zrobić więcej rzeczy. Ma po prostu dużo więcej możliwości niż jego konkurenci, poprzez otwartość systemu. Praktycznie możemy zmienić każdy element naszego systemu, który nam nie pasuje. Do tego system ten jest wykorzystywany w coraz to nowych urządzeniach, tych bardziej i tych mniej mobilnych.

Stąd moja decyzja o korzystaniu z tego systemu, bo jest on po prostu lepszy :). 

Przynajmniej w moim odczuciu, jak już zaznaczałem. 

Ale do rzeczy. Gry i programy na telefon to praktycznie kwintesencja tego, czym żyjemy, dlaczego kupujemy telefon, czy inne urządzenie mobilne. Mamy do wyboru mnóstwo tytułów z mniejszą lub większą grywalnością, które oferują nam różni deweloperzy. Problemem jest jednak to,że najlepsze gry na androida to takie, w które nie możemy grać, czyli te ze starych konsol. Gry na Commodore 64 pamiętają chyba wszyscy użytkownicy obecnych konsol i PC-etów,ich grywalność była wręcz legendarna. Po prostu aż chciało się to wszystko włączać. Wtedy, dla producentów gier najważniejsza frajda z prowadzonej rozgrywki. 

Zastanawiacie się pewnie jak grać w gry z Commodore 64 i co to ma wspólnego z Androidem? Emulator C64 jest jak najbardziej dostępny dla systemu z zielonym robocikiem, więc dzisiaj pokażę Wam jak go wykorzystać w praktyce i odpalić na Waszym smartfonie.

Do poradnika Jak grać na telefonie w gry z Commodore 64 przypisano następujące tagi:

gry i programy na telefon najlepsze gry na androida gry z commodore 64 emulator c64 jak grać w gry z commodore 64 emulator commodore na androida

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać na telefonie w gry z Commodore 64 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...