Jak grać na dowolnym padzie - emulacja pada Xbox 360

Poradnik dodany przez: Fergus
333517 4

Prawda jest taka, że niestety ale zdecydowana większość współczesnych gier na peceta nie obsługuje poprawnie (albo wcale) żadnych gamepadów, poza tym od konsoli Xbox 360. Ale jest sposób na podłączenie pada do komputera i to dowolnego pada. Nie ważne czy to będzie tani marketowy pad do gier, czy pad lepszej firmy z wyższej półki. Teraz nie będziesz musiał mieć koniecznie pada Xbox 360 tylko będziesz mógł zagrać w dowolną grę na dowolnym padzie (jeszcze raz powtarzam, nawet na najtańszym z możliwych). A wszystko to używając emulatora pada od Xboxa 360. 

Xbox 360 pad emulator to zbawienie każdego pecetowca który chce i lubi grać na padach. Program jest świetny i działa z każdym padem. Emulator do pada to rozwiązanie odwiecznego problemu fanów gier - czy kupić konsole czy grać na pececie. Teraz możesz mieć zwykłego peceta, multum gier i zabawę prosto jak z konsoli. 

Dlatego jeżeli jeszcze zastanawiasz się jak grać padem od xboxa na komputerze to nie szukaj dalej tylko uważnie oglądaj ten poradnik

Składniki:

  • Link do Xbox 360 pad emulator:
  • http://code.google.com/p/x360ce/downloads/detail?name=x360ce.App-2.0.2.158.zip&can=1&q=&sort=-uploaded

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać na dowolnym padzie - emulacja pada Xbox 360 skomentowało 5 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...