Jak grać medykiem w Battlefield 4

Poradnik dodany przez: Mefisto44
15054 0

Klasa technika, klasa zwiadowcy i klasa wsparcia w Battlefield 4 już była omówiona w poprzednich filmach i teraz czas na klasę medyka. W tym poradniku Battlefield 4 zobaczycie dokładnie jak grać medykiem, jakie są zalety tej klasy a jakie wady. Od techniki gry poprzez uzbrojenie, czyli wszystkie informacje jakie potrzebujecie aby sprawnie poruszać się w tej klasie żołnierza. Klasa medyka to czwarta i ostatnia klasa jaką mamy możliwość wybrać w Battlefield 4. Od podstaw poznacie dokładnie jak to wszystko wygląda i nawet jeżeli już graliście medykiem, to zawarte tutaj informacje i tak wam się przydadzą. Być może nie wykorzystujecie na maksa możliwości medyka w Battlefield 4? Zobaczcie i się przekonajcie oglądając ten poradnik. 

Battlefield 4 i klasa medyka jest też określana jako klasa szturmowca. Jak by ktoś nie wiedział to szturmowiec i medyk to to samo w Battlefield 4. A jeżeli myślicie, że medyk ma słabe uzbrojenie, to tutaj jesteście w błędzie. Klasa medyka w grze nie oznacza biegania z apteczkami.

Do poradnika Jak grać medykiem w Battlefield 4 przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer battlefield 4 poradniki klasa medyka jak grać medykiem battlefield 4 od podstaw medyk w battlefield 4

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak grać medykiem w Battlefield 4 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...