Jak drukować różne obszary w Excelu na osobnych stronach

Poradnik dodany przez: Excel-i-Adam
17647 0

Praca w Excelu to jedno ale prędzej czy później będziesz chciał lub potrzebował wydrukować to co stworzyłeś w programie. Ten poradnik Excela pomoże Ci w tym i dowiesz się najważniejszych rzeczy o drukowaniu w Excelu i o obszarach drukowania w Excelu. 
Na początku jest to prosta sprawa, gdyż skrót klawiszowy Ctrl + P daje podgląd wydruku i od razu można dokonać podstawowych zmian. ale co w sytuacji, kiedy te zmiany nie wystarczą aby wydrukować arkusz który potrzebujesz? 

Tutaj właśnie wchodzi obszar drukowania w Excelu. Wszystko co z nim związane pomaga przy drukowaniu części dokumentu i przy ustawianiu wydruku w taki sposób aby zmieściło się to co chcesz i aby nic nie zostało ucięte, co często ma miejsce jeśli nie wiemy jak drukować w Excelu

Wydruk na osobnych stronach, zaznaczanie różnych obszarów drukowania w Excelu a także inne porady i wskazówki związane z drukowaniem arkuszy to właśnie rzeczy jakie znajdziecie w tym poradniku. Excel jest naprawdę dobrze przygotowany do drukowania danych. 

Do poradnika Jak drukować różne obszary w Excelu na osobnych stronach przypisano następujące tagi:

excel drukowanie w excelu excel jak drukować obszar drukowania w excelu drukowanie arkusza drukowanie tabel w excelu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak drukować różne obszary w Excelu na osobnych stronach skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...