Jak drukować różne obszary w Excelu na osobnych stronach

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Excel
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 03.02.2015 / 14:51
  • Odsłony: 13 721
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Excel-i-Adam

Do poradnika jak drukować różne obszary w excelu na osobnych stronach przypisano następujące tagi:

Praca w Excelu to jedno ale prędzej czy później będziesz chciał lub potrzebował wydrukować to co stworzyłeś w programie. Ten poradnik Excela pomoże Ci w tym i dowiesz się najważniejszych rzeczy o drukowaniu w Excelu i o obszarach drukowania w Excelu. 
Na początku jest to prosta sprawa, gdyż skrót klawiszowy Ctrl + P daje podgląd wydruku i od razu można dokonać podstawowych zmian. ale co w sytuacji, kiedy te zmiany nie wystarczą aby wydrukować arkusz który potrzebujesz? 

Tutaj właśnie wchodzi obszar drukowania w Excelu. Wszystko co z nim związane pomaga przy drukowaniu części dokumentu i przy ustawianiu wydruku w taki sposób aby zmieściło się to co chcesz i aby nic nie zostało ucięte, co często ma miejsce jeśli nie wiemy jak drukować w Excelu

Wydruk na osobnych stronach, zaznaczanie różnych obszarów drukowania w Excelu a także inne porady i wskazówki związane z drukowaniem arkuszy to właśnie rzeczy jakie znajdziecie w tym poradniku. Excel jest naprawdę dobrze przygotowany do drukowania danych. 

Kategoria: Pakiety biurowe > Excel

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak drukować różne obszary w Excelu na osobnych stronach skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków