Jak drukować duże tabele w Excelu

Poradnik dodany przez: Excel-i-Adam
33559 0

Poradniki Excel to nie tylko tworzenie, budowanie i zarządzanie danymi w arkuszu. Często jest konieczność wydrukowania tego co stworzyliśmy i przy dużych i rozbudowanych arkuszach pojawiają się problemy. Excel jest na to przygotowany i trzeba zobaczyć co i jak należy zrobić aby przykładowo wydrukować tabelę w Excelu. Kiedy to jest mała tabelka, to szybko sobie poradzimy bez niczyjej pomocy, ale kiedy mamy do czynienia z drukowaniem wielkich tabel to będzie potrzebny taki właśnie poradnik.

Excel umożliwia tworzenie nagłówków przy drukowaniu na każdej stronie tak aby drukowanie wielkich tabel było przejrzyste i zrozumiałe dla odbiorcy.

W poradniku zobaczysz właśnie przykład drukowania takiej rozbudowanej tabeli, która nie mieści się na jednej stronie ani na szerokość ani na wysokość. Wykonanie i przygotowanie takiej tabeli do druku wymaga kilku kroków i kilku ustawień ale to wszystko będzie dokładne rozpisane, pokazane i wytłumaczone w tym poradniku Excela. Zapraszam do zapoznania się z tematem.

Do poradnika Jak drukować duże tabele w Excelu przypisano następujące tagi:

excel poradniki excel drukowanie tabeli drukowanie tabeli w excelu drukowanie wielkich tabel nagłówki przy drukowaniu

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak drukować duże tabele w Excelu skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...