Jak dostosować przeglądarkę Opera do swoich potrzeb

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
19636 0

W tym odcinku pokaże wam w jaki sposób można zmodyfikować i zmienić ustawienia w przeglądarce Opera, aby dopasować ją do swoich potrzeb. Konfiguracja przeglądarki Opera pod względem wyglądu to świetna propozycja i świetna możliwość dla każdego kto korzysta z Opery. Zmiana wyglądu z pewnością jest czymś co warto sprawdzić i warto z tego skorzystać. Domyślny wygląd przeglądarki oczywiście nie jest zły, jednak każdy przecież ma inne preferencje co do wyglądu i co do konfiguracji przeglądarki Opera. warto na chwile przysiąść i zająć się takimi ustawieniami, ponieważ w Operze zmiana wyglądu nie jest trudna a jest przy tym sporo zabawy, gdyż mamy do wyboru bardzo wiele dodatków do przeglądarki Opera. 

Całość jest przedstawiona w filmie i jeżeli nawet nigdy w żadnej przeglądarce internetowej nie zmieniałeś lub nie zmieniałaś ustawień ani domyślnego wyglądu to dzięki temu poradnikowi sobie poradzisz z tym zadaniem. Krok po kroku zmienisz ustawienia w przeglądarce Opera dotyczące wizualnej części przeglądarki.

Do poradnika Jak dostosować przeglądarkę Opera do swoich potrzeb przypisano następujące tagi:

przeglądarki i dodatki konfiguracja przeglądarki opera zmiana ustawień w przeglądarce opera opera zmiana wyglądu opera motywy dodatki do przeglądarki opera

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dostosować przeglądarkę Opera do swoich potrzeb skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...