Jak dodać świnie do własnej mapy w Farming Simulator 15

Poradnik dodany przez: alien1987
19222 0

Tworzenie gier, to według wielu osób praca, która jest usłana różami i tylko siedzi się i tak naprawdę gra, poprawiając tylko niektóre elementy. Ale jest to stwierdzenie dalekie, a nawet bardzo dalekie od prawdy.

Dlatego właśnie zdecydowałem się pokazać Wam jak tworzenie map w farming simulator może przybliżyć Was do wykreowania jakiegoś tytułu. Jest to taka namiastka prawdziwej produkcji gier, ale od czegoś przecież trzeba zacząć :).

Jedną z rzeczy, o którą warto zadbać jest dodawanie obiektów do mapy. W tym wypadku będzie nam potrzebna własna mapa w FS 2015. Farming simulator 2015 jest na tyle rozbudowany, że oferuje nam całkiem ciekawe i dość rozbudowane możliwości, których nie powstydziłby się żaden inny tytuł.

Poradniki tworzenia map FS 2015 są w internecie, to fakt, ale jeśli tutaj trafiłeś, to raczej nie przypadły Ci one do gustu. Ja w swoich produkcjach staram się pokazać wszystko jasno i prosto, tak żeby każdy oglądający mógł sobie z tym bez najmniejszego problemu poradzić.

A teraz przed Wami kolejna porcja poradników dedykowanych do tworzenia mapy w Farmin Simulator 15 tym razem dość rozbudowany dodatek jako budynek - świniarnia / chlewnia dzięki której mamy możliwość hodowli tucznika i jego sprzedaży.

Pliki niezbędne do pracy :

http://uploaded.net/file/2lvhmfto

Czysta mapa :

http://uploaded.net/file/bgno8wx6

Dla leniwych mapa z dodaną chlewnią :

http://uploaded.net/file/cxc9rega

Poprzednie poradniki :

https://www.youtube.com/playlist?list=PL9ztbzdyHopU3v0eHPIzTh1PIdXjEaGw0

Zapraszam do komentowania subskrypcji, pomoc możesz otrzymać pisząc na maila : alientv@wp.pl - opisz bardzo dokładnie problem.

Do poradnika Jak dodać świnie do własnej mapy w Farming Simulator 15 przypisano następujące tagi:

tworzenie gier tworzenie map w farming simulator farming simulator 15 dodawanie obiektów do mapy własna mapa w fs 2015 poradniki tworzenia map fs 2015

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dodać świnie do własnej mapy w Farming Simulator 15 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...