Jak dodać realne błoto do Farming Simulator 17

Poradnik dodany przez: alien1987
16058 0

Nie ma nic lepszego niż natrafić na realnie wyglądające obiekty na ekranie monitora. Nie inaczej jest, gdy weźmiemy pod uwagę gry stymulacyjne, w której z dziecięcą radością cieszymy się na widok... realnego błota. W końcu gdzie jak gdzie, ale w farmin simulator nawet brud powinien wyglądać, jakbyśmy rzeczywiście ciężko pracowali na farmie.

Za taki stan rzeczy odpowiadają naturalnie farming simulator 2017 mod, które to można ściągnąć, rozpakować, odpowiednio przygotować i zaimportować do programu (czego krok po kroku uczy ten właśnie tutorial), ale wybrać bezpieczniejszą i mniej wyzywającą opcję: zakupić ją w sklepie na pozostałe funkcje dostępne w farming simultor.

Posiadając odpowiedzią wiedzę i wprawę, można przenieść ją również na inne dodatki, które zechcemy dodać. Gry komputerowe mogą nie tylko służyć rozrywce, ale też przygotowaniu do zawodu – możliwe nawet, że dzięki takiej zabawie, w przyszłości, zostaniemy specami od apek, które będą sprzedawać w błyskawicznym tempie.

Odpowiednio przerobiony stymulator farmy pozwala tak dopracować środowisko, żeby móc z niego swobodnie korzystać – łącznie z pewnymi nawykami, jakie posiadamy w związku z inną grą. Jeżeli lubisz gry komputerowe i masz smykałkę do szczegółów, możesz śmiało spróbować swoich sił, dodając własne mody do czystej mapy, a potem korzystać ze wszystkich jej możliwości.

Prosty język i przejrzyste zrzuty ekranu, które pomagają śledzić każdy krok, pomagają znaleźć właściwe rozwiązania i odpowiedzi, na które sami moglibyśmy nie wpaść. Wymaga to pewnej wprawy i początkującym graczom może to sprawić pewną trudność, ale w dalszej perspektywie trud włożony w naukę opłaci się w przyszłości.

Pliki potrzebne do pracy z poradnikiem:

- Czysta mapa: http://ul.to/s9wk419q2

Mud mod (pliki do dodania): http://ul.to/q8641gzw

Już zrobione, czyli gotowa mapa z błotem dla leniwych: http://ul.to/za4yzh2z

Do poradnika Jak dodać realne błoto do Farming Simulator 17 przypisano następujące tagi:

gry komputerowe symulator farmy farming simulator gry symulacyjne farming simulator 2017 mod

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dodać realne błoto do Farming Simulator 17 skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...