Jak dodać opaleniznę w Photoshopie

Poradnik dodany przez: kreegen
19342 0

Siemanko! Któż z nas nigdy nie marzył o wspaniałej opaleniźnie rodem z kalifornijskich plaż? Trudno się oszukiwać, uzyskanie takiego niesamowitego koloru skóry w polskim klimacie i szarosci słońca może być naprawdę trudne. W Solarium to dość obciachowy wynalazek, kremy opalające pozostawiają wiele do życzenia,a nie każdego z nas stać na to aby na weekend wyskoczyć sobie na tropikalną wyspę. Co jednak zrobić gdy chcemy pochwalić się pięknym torsem, a akurat wyglądamy jak Albinosi??? Z pomocą przychodzi obróbka zdjęć Photoshopie. W dzisiejszym filmie pokażemy wam jak przeprowadzić retusz zdjęć W taki sposób aby sprytnie dodać opaleniznę, zmienić kolor skóry albo po prostu poprawić niedociągnięcia, które pozostały po wizycie nad morzem Bałtyckim. Brzmi kusząco prawda? Efekt opalenizny w Photoshopie być może nie zastąpi prawdziwego, Ale jak mówi staro-cerkiewno-słowiańskie przysłowie lepszy Rydz niż nic prawda??? ;)

Jeśli chcesz wiedzieć, jak dodać opaleniznę do bladego lica, to koniecznie musisz obejrzerzeć nasz film. Opowiadamy w nim także o tym, jak poprawić kolor skóry lub zmienić kogoś w postać z Avatara? Jak zwykle nic prostszego ;)

Zapraszam również na nasz fanpage oraz stronę www:

http://infoto.tv

http://fb.com/infoto.tv

W odcinku:

-warstwy dopasowania

-maski warstw

-zmiana koloru skóry

-narzędzie kolor selektywny

-trochę krzywych

-i jak zwykle trochę nieodpowiedzialnych żartów ;)

Oryginały użytych zdjęć (CC):

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/50/Lovely_model_-_Tricia_from_Singapore_-Bikini.jpg

https://c2.staticflickr.com/8/7220/7397130602_8e6814eba5_b.jpg

Do poradnika Jak dodać opaleniznę w Photoshopie przypisano następujące tagi:

obróbka zdjęć retusz zdjęć dodawanie opalenizny zmiana koloru skóry efekt opalenizny w photoshopie obróbka zdjęć w photoshopie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dodać opaleniznę w Photoshopie skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...