Jak dodać mod sieczki czyli Straw Mod do FS 17

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Gry komputerowe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 30.10.2017 / 11:00
  • Odsłony: 3 438
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

alien1987

Do poradnika jak dodać mod sieczki czyli straw mod do fs 17 przypisano następujące tagi:

Jesień to okres intensywnych prac na polu, dlatego poradnik obejmujący mody farming stimulator 2017 nie może się bez nich obejść. Nawet jeżeli nie przekłada się to bezpośrednio na czar w realnym świecie, z całą pewnością warto znać metody na straw mod, o którym mowa w tym tutorialu.

Samą pracę na dodaniem tej funkcji w fs 2017 rozpoczynamy od ściągnięcia plików i zaimportowania ich do programu. Dalej postępujemy zgodnie z instrukcją, jaka zostaje pokazana krok po kroku wraz z niezbędnym komentarzem i ewentualnymi uwagami odnośnie tego, gdzie należy umieszczać poszczególne komponenty, w jakie wyposażone są gry komputerowe. Są one przydatne zwłaszcza w sytuacji, kiedy nie jesteśmy w stanie samodzielnie znaleźć danego miejsca, tylko na podstawie widoku ekranu.

Ze względu na fakt, że gry symulacyjne cieszą się niesłabnącą popularnością, warto zapoznać się w przydatnymi trikami, ułatwiającymi dostosowanie ulubionej gry to naszych wymagań. Znacznie lepiej porusza się w środowisku, które dopasowane jest do naszych nawyków (nawet jeżeli chodzi tylko o proste straw mod), zamiast takiego, w którym od nowa musimy nauczyć się poruszać. Dotyczy to szczególnie funkcji domyślnych oferowanych w farming stimulator.

Żeby w pełni skorzystać z tego poradnika trzeba mieć trochę podstawowej wiedzy związanej z pracą z kodem źródłowym i środowiskami programistycznymi. Pozwoli to na sprawniejsze poruszanie się między kolejnymi etapami przedstawionymi w tutorialu. Choć fs 2017 jest przyjazne graczom, warto spróbować dodać do niego czegoś od siebie, nawet jeżeli jest to część zaprojektował wcześniej i jedynie dołączona przez nas w trybie „manualnym”.

Składniki potrzebne do pracy z poradnikiem: http://ul.to/b6220lmj

A tutaj opcjonalnie: https://notepad-plus-plus.org/

Kategoria: Gry > Gry komputerowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dodać mod sieczki czyli Straw Mod do FS 17 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków