Jak dodać kamerkę do filmu w Sony Vegas 12

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Obróbka wideo
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 19.01.2014 / 12:30
  • Odsłony: 8 971
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

Truerro

Do poradnika jak dodać kamerkę do filmu w sony vegas 12 przypisano następujące tagi:

Dodawanie obrazu z kamerki internetowej do innego filmu nie jest trudne a często efekt wygląda bardzo fajnie. Oczywiście to nie musi byc obraz z kamerki. Możemy podczas edycji filmu wstawić do niego inny film lub inną animację. Natomiast pomysł i sposób na to aby do filmu wstawić obraz z kamerki internetowej na pewno przyda się początkujacym jutuberom którzy nagrywają np. akcje z gier lub akcje z pulpitu. W końcu wiadomo, człowiek nie zna się na wszystkim dlatego zawsze trzeba szukać pomocy i uzupełniac braki w wiedzy. 

Nie musisz być masterem w Sony Vegasie. Nie musisz znać wszystkich funkcji i możliwości. Wystarczy kilka rzeczy do obróbki filmu a jak będziesz chciał coś więcej to wtedy poszukasz innego, odpowiedniego poradnika. 

Dodawanie obrazu do filmu dobrze będzie wyglądać kiedy sprawdzisz czy na tym dodatkowym małym ekranie wszystko dobrze widać. O to trzeba zadbać bo inaczej taka akcja nie ma sensu. Nie jest tak trudno zrobić aby ten obraz był dobrze widoczny ale wykonaj kilka prób a znajdziesz złoty środek

Kategoria: Audio i Wideo > Obróbka wideo

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dodać kamerkę do filmu w Sony Vegas 12 skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków