W tym poradniku przyjrzymy się, jak stworzyć tartak na mapie naszej wirtualnej farmy. Jest to jeden z ważnych elementów gospodarstwa, kojarzącego się z tradycyjną uprawą, dlatego nie mogło go zabraknąć w również w farming stimulator.
Znajdują się tutaj porady, jak dokonać tego samodzielnie, zamiast wybrać opcję ze sklepu. Gry symulacyjne tego rodzaju zatem świetnie nadają się do podszkolenia własnych umiejętności związanych z programowaniem, nawet jeżeli tylko w tym bardziej podstawowym zakresie. Dodatkowo giants editor pozwala na rozwinięcie skrzydeł wszystkim pasjonatom farming stimulator 17.
Sposób przedstawiony na wideo pokazuje krok po kroku, jak łatwo gry symulacyjne mogą zamienić się w świetną zabawę. Dzięki temu można już pracować na gotowym, zagospodarowanym polu, zamiast budować go od zera.
Edycję w farming stimulator 17 rozpoczynamy od importowania plików, następnie przypisujemy ścieżki dostępne w atrybutach, żeby tartak sprawnie funkcjonował i dobrze wyglądał. Wymaga to trochę pracy, ale daje sporo satysfakcji i ciekawe efekty końcowe. Bardzo ważne na tym etapie jest zadbanie o to, aby uwzględnić wszystkie ścieżki, ponieważ pominięcie choćby jednej, może zaburzyć działanie programu.
Poradnik ze spokojem przeprowadza przez cały proces, dzięki czemu użytkownik ma pewność, że niczego nie przeoczy. Jest to szczególnie pomocne dla tych, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w środowisku farming stimulator, ale w wersji od kuchni.
Osoby, które lubią gry komputerowe, z pewnością docenią szansę na pracę z zaprezentowanie własnego wkładu w wirtualny świat. Wciąż istnieje zapotrzebowanie na osoby tworzące gry symulacyjne, dlatego też warto próbować samodzielnie działać na nieco bezpieczniejszym podwórku i szlifować swoje umiejętności.
Paczka z tartakiem, czyli to co potrzebujesz:
http://ul.to/jt3ghqv1