Jak dobrze kryć bs'y na mapie de mirage w CS:GO

Poradnik dodany przez: Makabros
22296 0

Poradnik CS:GO nie tylko dla początkujących, czyli film w którym będzie trochę dobrych i sprawdzonych w praktyce informacji na temat mapy de_mirage. Na pewno znacie, na pewno graliście ale czy wiecie, że możecie nieco się podszkolić na tej mapie? Chodzi o umiejętność krycia bs'ów, czyli miejsc w których podkłada się bomby. Mapa de_mirage ma kilka miejsc gdzie dobrze jest kryć swoich i osobę podkładającą lub rozbrajająca bombę. Jak je poznasz i wykorzystasz to od razu sam zobaczysz poprawę. Oczywiście nie ma stuprocentowych sposobów na krycie takich miejsc ale jakąś przewagę taka wiedza daje. Inaczej ludzie by z tego nie korzystali. 

CS:GO i poradnik podkładania bomb na mapie de_mirage to nie tylko CS:GO dla początkujących. Jeżeli już masz jakąś rangę gracza to zobacz, czy te informacje nie wniosę jeszcze czegoś do twojego stylu gry na mapie de_mirage. Może się okazać, że łącząc swoje umiejętności i wiedzę o mapie z tymi informacjami, jeszcze lepiej będziesz działał w konkretnych sytuacjach.

Do poradnika Jak dobrze kryć bs'y na mapie de mirage w CS:GO przypisano następujące tagi:

gry online i multiplayer poradniki cs go mapa de mirage cs go poradnik podkładania bomb cs go poradnik strzelania cs go dla początkujących

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak dobrze kryć bs'y na mapie de mirage w CS:GO skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...