Jak czytać tekst na Mac OS X - prosta porada

Poradnik dodany przez: AppleNaYouTube
15835 0

Hej, w tym poradniku chciałbym Wam przedstawić, zaprezentować krótką wskazówkę, taką poradę dotyczącą czytania tekstu na Mac OS X. Tekst z lektorem może być bardzo przydatną rzeczą, szczególnie w ramach nauki i opanowywania np. lektur. Co prawda czytanie samemu jest bardziej wciągające, ale nie wszystko co musimy czytać jest czyms dla nas ciekawym. A skoro tak już jest, to czemu sobie tego nie ułatwić i nie męczyć się za bardzo przy takich tekstach?

Lektor do tekstów sprawdza się całkiem nieźle co w sumie sami możecie szybko sprawdzić. Pomysł na pewno przyda się niektórym z was a sam sposób na to aby lektor dla nas przeczytał dany tekst jest bardzo prosty. Nawet nie trzeba do tego żadnej dodatkowej aplikacji ani programu. Czytanie tekstów na Macu niech teraz będzie dla was jeszcze bardziej wygodne. wystarczy sobie wygodnie usiąść i posłuchać naszego lektora z Maca. Zapraszam serdecznie.

Mój Facebook - https://www.facebook.com/AppleNaYoutube

Mój Twitter - https://twitter.com/MatthewKrawczyk

Do poradnika Jak czytać tekst na Mac OS X - prosta porada przypisano następujące tagi:

mac os czytanie tekstu na macu tekst z lektorem automatyczne czytanie tekstu lektor do tekstów czytanie tekstów przez program

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak czytać tekst na Mac OS X - prosta porada skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...