Jak chronić swojego iPada - recenzja etui Smart Cover

Poradnik dodany przez: AppleNaYouTube
12849 0

Zazwyczaj kiedy kupujemy laptopa, tablet, czy notebooka, musimy także rozejrzeć się za specjalnym pokrowcem na iPada, etui do iPada lub jakąś specjalną torbą na iPada. A szczególnie dotyczy to właśnie tabletów. Apple iPad posiada specjalnie zaprojektowany do niego pokrowiec z serii Smart Cover. Takie etui  i takiego iPada w etui można wtedy luzem wrzucić do torby, do plecaka i nie musimy się martwić, że od czasu do czasu nasz iPad zostanie potraktowany trochę ostrzej.Tym bardziej, ze naszym sprzętom przydarzają się różne losowe sytuacje, w których upadek na podłogę to jedna z najlżejszych rzeczy.

Pokrowców na iPada jest na rynku bardzo wiele i są różne firmy, które produkują i zachwalają swoje etui do iPada. Ale zanim zaczniesz głęboko szukać w sieci takiego pokrowca, zacznij od recenzji etui Smart Cover, które zostało stworzone przez Apple, specjalnie pod iPada. Sprawdź, czy to co oferuje Apple jest warte swojej ceny czy lepiej poszukać zamiennika i po prostu pokrowca innej firmy.

Składniki:

  • Facebook tego kanału:
  • facebook.com/AppleNaYoutube
  • Jeśli masz pytanie za tweetuj:
  • @MatthewKrawczyk lub zostaw pytanie w komentarzu!

Do poradnika Jak chronić swojego iPada - recenzja etui Smart Cover przypisano następujące tagi:

recenzje i testy smart cover aplle ipad pokrowiec ipad etui ipad torba ipad torba na ipada pokrowiec na ipada etui do ipada recenzja smart cover smart cover opinie

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak chronić swojego iPada - recenzja etui Smart Cover skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...