Jak chronić komputer przed podejrzanymi programami

Poradnik dodany przez: bez-problemu_pl
19776 0

Witam. Dziś portal www.bez-problemu.pl postanowił zająć się tematem ochrony komputera i danych, czyli poznacie program Emsisoft Mamutu, którego celem jest dbanie o bezpieczeństwo komputera z systemem Windows.

Co wyróżnia program wśród innych propozycji podobnych programów mających na celu ochronę komputera przed wirusami i różnymi innymi szkodliwymi programami i aplikacjami? Otóż program wykonuje coś takiego jak analiza behawioralna, czyli bada zachowanie programów. Gdy analizowana aplikacja wykonuje operacje, które potencjalnie mogą być groźne dla systemu i prywatności ( np. dany program lub aplikacja prowadzi nasłuch na otwartych portach lub próbuje się duplikować), to jej działanie jest przerywane przez Emsisoft Mamutu.

Omawiany program, to rozwiązanie, które blokuje wszystkie podejrzane programy, zanim zdążą jeszcze wyrządzić na naszym komputerze jakąkolwiek szkodę. Co więcej, Emsisoft Mamutu jest świetnie zoptymalizowany a także ma bardzo niskie wymagania systemowe. To idealne rozwiązanie dla osób, które wykonują przykładowo prace, które wymagają dużej mocy obliczeniowej.

Do poradnika Jak chronić komputer przed podejrzanymi programami przypisano następujące tagi:

programy antywirusowe bezpieczeństwo komputera emsisoft mamutu podejrzane programy ochrona komputera przed wirusami ochrona komputera i danych

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak chronić komputer przed podejrzanymi programami skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...