Jak chronić komputer przed podejrzanymi programami

Subskrybuj kategorię
Subskrybuj kategorię:
Programy antywirusowe
Dodaj do ulubionych
Zgłoś film
  • Data dodania: 02.03.2015 / 20:00
  • Odsłony: 12 682
  • Ocena: 0.00
  • Głosy: 0
  •  

Poradnik dodany przez:

bez-problemu_pl

Do poradnika jak chronić komputer przed podejrzanymi programami przypisano następujące tagi:

Witam. Dziś portal www.bez-problemu.pl postanowił zająć się tematem ochrony komputera i danych, czyli poznacie program Emsisoft Mamutu, którego celem jest dbanie o bezpieczeństwo komputera z systemem Windows.

Co wyróżnia program wśród innych propozycji podobnych programów mających na celu ochronę komputera przed wirusami i różnymi innymi szkodliwymi programami i aplikacjami? Otóż program wykonuje coś takiego jak analiza behawioralna, czyli bada zachowanie programów. Gdy analizowana aplikacja wykonuje operacje, które potencjalnie mogą być groźne dla systemu i prywatności ( np. dany program lub aplikacja prowadzi nasłuch na otwartych portach lub próbuje się duplikować), to jej działanie jest przerywane przez Emsisoft Mamutu.

Omawiany program, to rozwiązanie, które blokuje wszystkie podejrzane programy, zanim zdążą jeszcze wyrządzić na naszym komputerze jakąkolwiek szkodę. Co więcej, Emsisoft Mamutu jest świetnie zoptymalizowany a także ma bardzo niskie wymagania systemowe. To idealne rozwiązanie dla osób, które wykonują przykładowo prace, które wymagają dużej mocy obliczeniowej.

Kategoria: Bezpieczeństwo > Programy antywirusowe

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak chronić komputer przed podejrzanymi programami skomentowało 0 osób.

Pozostało 1500 znaków