Jak być lepszym graczem w Battlefield 4 - technik-mechanik

Poradnik dodany przez: Makabros
17199 0

W dzisiejszym poradniku zobaczycie wszystko co warto wiedzieć o klasie technik-mechanik w Battlefield 4. Co warto o nim wiedzieć i przede wszystkim jak nim grać? Wśród graczy nie jest to najbardziej popularna pozycja, jednak to pewnie wynika z tego, że wiele osób po prostu nie wie jak korzystać z możliwości jakie daje nam technik mechanik w grze. Poradniki Battlefield 4 tego typu pozwolą wam poznać wszystkie klasy żołnierzy dostępnych w grze, wybrać sobie tą, z którą najlepiej się utożsamiamy i też grać wszystkimi klasami na wysokim poziomie kiedy zajdzie taka potrzeba. 

Oprócz tego dowiecie się jaka broń dla technika mechanika jest najlepsza i czym one się między sobą różnią. Obiektywnie patrząc na grę Battlefield 4 i klasy jakie tam znajdziemy, to każda z klas żołnierzy ma swoje plusy i minusy. Grając w zespole pamiętajcie, że też nie może być tak, że wszyscy grają "na jedno kopyto". Poznaj właściwości i uzbrojenie technika mechanika i wykorzystaj jego mocne strony przy najbliższej rozgrywce.

Do poradnika Jak być lepszym graczem w Battlefield 4 - technik-mechanik przypisano następujące tagi:

gry komputerowe poradniki battlefield 4 technik mechanik jaka broń dla technika mechanika battlefield 4 klasy battlefield 4 tutorial

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak być lepszym graczem w Battlefield 4 - technik-mechanik skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...