Jak blokować programy w Windows za pomocą edytora rejestru

Poradnik dodany przez: szymonek760
17212 5

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zablokować program w systemie Windows, ale nie wiesz jak to zrobić to oglądaj ten poradnik. Blokowanie programów nie jest trudne ale mało kto wie jak to zrobić. A dzięki edytorowi rejestru można zablokować dosłownie każdy, dowolny program i każdą, dowolna grę komputerową. No juz widać, że sposób może się przydac jako taka swego rodzaju blokada rodzicielska. Oczywiście nikogo nie zachęcam do blokowania programów i gier komuś i do ograniczeń jeżeli chodzi o dostęp do komputera, ale jeżeli nie ma innej możliwości, to edytor rejestru pomoże.

Poza tym, ten sposób, pomysł na blokowanie programów i na blokowanie gier można tez wykorzystać jako pomysł na dowcip, na taki żart komputerowy. Kumpel, siostra, brat czy jeszcze kto inny będą mocno zdziwieni kiedy program lub gra która zawsze działała bez problemu nagle się "wysypała".

Duże zaskoczenie i na pewno trochę paniki. No i raczej nie znajdą rozwiązania problemu więc "zostań bohaterem" i pokaż że potrafisz to naprawić :)

Składniki:

  • Edytor Rejestru

Do poradnika Jak blokować programy w Windows za pomocą edytora rejestru przypisano następujące tagi:

blokowanie programów jak zablokować program blokada rodzicielska blokada gier blokowanie gier programy na hasło gry na hasło

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak blokować programy w Windows za pomocą edytora rejestru skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...