Jak bezprzewodowo przesyłać muzykę i pliki na telefon

Poradnik dodany przez: KonkursPattex
62138 5

Przesyłanie muzyki na telefon to czynność którą wiele osób dosyć często wykonuje. Ale zamiast podłączać kabel USB do komputera i bawić się w ustawieniach można wszystko wykonać łatwiej i sprawniej. No i odpada nam dodatkowo problem szukania kabla, który zawsze gdzieś się musi zapodziać.

Bezprzewodowe przesyłanie plików to naprawdę wygodne rozwiązanie godne polecenia. Każdy kto swojego telefonu używa też do innych celów niż dzwonienie i smsowanie, powinien zapoznać się z tym poradnikiem i z przedstawioną tutaj aplikacją  (link w składnikach pod opisem)

Wgrywanie muzyki na telefon z tą aplikacją pozwala na używanie dowolnych telefonów, które posiadają system Android. No i nie ma też problemu z komunikacją z komputerami. One też mogą mieć różne systemy operacyjne. Kable powoli staję się przeżytkiem i warto iść z duchem czasu. Aplikacja która pozwala na bezprzewodowe połączenie z telefonem i na przesyłanie muzyki na telefon (i każdych innych plików) jest dodatkowo prosta w obsłudze i ... darmowa

Poradnik na konkurs Pattex nadesłał: Adrian Bożek

Składniki:

  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sand.airdroid

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak bezprzewodowo przesyłać muzykę i pliki na telefon skomentowało 0 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...