Jak aktywować Windows 10

Poradnik dodany przez: artur.lebioda
150860 0

Windows 8, Windows 8.1, czy Windows 7, to bardzo udane systemy operacyjne. Początkowo Windows 8 budził kontrowersje wykorzystaniem kafelek i brakiem przycisku, a także normalnego menu start, ale użytkownicy szybko przywykli do oferowanego przez Microsoft rozwiązania. Przycisk start powrócił w systemie Windows 8.1, ale pełnoekranowy "pasek start" pozostał. Ostatnio pojawiła się nowa wersja systemu, czyli Windows 10. Download tego systemu był dostępny dla użytkowników Windows 8.1 i Windows 7. Ma ona kilka udogodnień, a dodatkowo jest dużo lżejsza, przeze co komputery o mniejszych parametrach nie będą miały problemu z jego obsługą.

Windows 10 i instalacja jego komponentów przebiega bardzo sprawnie, a wszystko dzięki udostępnionemu przez Microsoft oprogramowaniu ułatwiającemu to zadanie.

Wiele osób zapomina, że po zainstalowaniu potrzebna jest aktywacja systemu Windows. Windows 10 klucz aktywacyjny posiada jak każdy inny system, dlatego dzisiaj pokażę Wam jak to zrobić. Windows 10 i poradniki jakie Wam przedstawię mam nadzieję, że pomogą w dalszym użytkowaniu systemu.

Pewnie o czymś zapomniałem wspomnieć ale jak by były pytanie , służę w komentarzach :)

Skomentuj poradnik

Poradnik Jak aktywować Windows 10 skomentowało 1 osób.

Awatar użytkownika
Pozostało 1500 znaków

Komentarze

Ładuję komentarze...