Jak usunąć toolbary ASK, Delta search, AVG, Babylon z ...

 

Twoja przeglądarka nie obsługuje Adobe Flash Player
Zainstaluj go tutaj:

  •  

raportuj

ulubione
Jak usunąć toolbary ASK, Delta search, AVG, Babylon z Firefox dodał(a): Subskrybuj

Jak zresetować przeglądarkę Firefox, czyli krótki poradnik, który wam pokaże jak skutecznie usunąć takie niechciane toolbary jak ask, delta search, avg, babylon. Sposób zadziała też z innymi tego typu toolbarami i wyszukiwarkami, które zaśmiecają naszą przeglądarkę Firefox. 

Usuwanie toolbarów czasem nie jest skuteczne dlatego ten pomysł dokładnie pokazuje co zrobić aby pozbyć się tych szkodliwych dodatków raz na zawsze. Delta search, czy Babylon to po prostu denerwujący spam, który potrafi mocno zirytować. Nawet użytkownicy którzy uważają po jakich stronach się poruszają i sprawdzają w co klikają mogą paść ofiarą takich toolbarów. 

Jak usunąć Delta Search, jak usunąć Babylon, ask usuwanie ... to tylko niektóre z zapytań z jakimi borykają się pechowi użytkownicy których "dopadły" takie toolbary. Co ciekawe i dosyć niemiłe to fakt, że czasem nawet kiedy instalujemy znany program, to wybierając standardowe ustawienia dla instalacji, instaluje nam się tez jakiś toolbar. Dlatego warto zawsze podczas instalacji czegokolwiek sprawdzić ustawienia zaawansowane. Tam wtedy jest pokazane co dokładnie i gdzie instalujemy. 


odsłony: 33410 głosów: 5 kategoria: Internet > Przeglądarki i dodatki data dodania: 30-08-2013 16:00 ocena: 4.60

Komentarze do wideoporadnika Jak usunąć toolbary ASK, Delta search, AVG, Babylon z Firefox: (2)

2013-10-25 17:27:34
Awatar
Ja polecam do tego darmowy program AdwCleaner.
Najlepszy jaki możecie na necie to właśnie ten program w dodatku jest on darmowy i w języku polskim :)
(0) 
2013-10-25 17:22:45
Awatar
takie pytanie. co zrobić w przypadku wersji modyfikowanej przeglądarki (skórki, miniskórki, zmienione elementy rejestru liska, zainstalowane dodatki)? pokazana przez ciebie opcja daje nam czystą wersję przeglądarki. ("start fresh with only your essential information"), czyli z informacjami zapisanymi w profilu (który znajduje się w %appdata%\\Local\\Mozilla\\Firefox) informacje tam zawarte zawierają głównie historię, zakładki, miniskórkę i nic poza tym.

Rozwiązanie lepsze, choć trochę bardziej skomplikowane: w pasek adresu przeglądarki wpisujemy about:config (polecenie about: zaawansowane opcje przegladarki) wyszukujemy tam wpisów z toolbarami wpisując w wyszukiwarce toolbar albo nazwę toolbara i resetujemy wartość, wyszukujemy keyworld.URL i resetujemy i ustawiamy włąsną stronę startową, browser.search.* ustawiamy na wartość pustą (* oznacza każdą wartość)

troszkę więcej zabawy, bo niekeirdy trzeba sprawdzić co dany wpis robi, ale mamy 100% pewności że nasze dane zostaną zachowane
(0) 
Pokaż wszystkie komentarze